THE CROW BEST
BY THE CROW30 THE CROW IS THE BEST
Lista Forumurilor Pe Tematici
THE CROW BEST | Reguli | Inregistrare | Login

POZE THE CROW BEST

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Kalifa
Femeie
24 ani
Ialomita
cauta Barbat
24 - 65 ani
THE CROW BEST / SPORT / Bratu: "Sper ca Dinamo sa ma trimita din nou la Nationala" Moderat de rtgn
Autor
Mesaj Pagini: 1
The Crow
ADMIN

Din: UNDEVA DEPARTE
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6722
Atacantul Florin Bratu considera ca jucatorii formatiei Gloria Buzau vor fi decisi sa castige primele puncte in Liga I in acest sezon insa el considera ca dinamovistii sunt pregatiti sa obtina toate cele trei puncte.
"Este un meci foarte greu, cu o echipa care n-a acumulat niciun punct pana acum. Vor veni sa-si vanda scump pielea aici. Noi suntem pregatiti si speram sa castigam.

"Adversarii se mobilizeaza mai bine cu noi, suntem o echipa puternica, de traditie, e normal ca adversarii sa-si doreasca sa castige in Stefan cel Mare. Speram sa nu le dam ocazia. De la meci la meci s-a vazut o cresterein jocul nostru si la meciul de maine speram sa fie tot asa si sa castigam cele trei puncte", a spus Bratu.

Bratu crede ca nou venitii la Dinamo, Julio Cesar si Mourtala Diakite, vor ajuta formatia din Soseaua Stefan cel Mare sa revina pe primul loc al Ligii I. "Sper ca prin evolutiile mele sa fiu convocat din nou la echipa nationala", a mentionat Bratu.


_______________________________________

<a href="http://www.onbux.com/?r=TheCrow33"><img src="http://images.onbux.com/banner.gif" border="0" width="468" height="60"/></a>
<a href="http://reteaua.emag.ro/c/TheCrow" target="_blank"><img src="http://campanii.emag.ro/i/reteaua/728-VOT-1.jpg" border="0"/></a>

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la